Witamy na naszej stronie internetowej

Działaniom naszej kliniki przyświeca wizja, tak profesjonalnej pomocy naszym Pacjentom, aby czuli się u nas jak w domu, byli zadowoleni z naszego leczenie i już zdrowi polecali naszą klinikę innym Pacjentom.
Staramy się być od 1996 roku być najlepszą kliniką "jednego dnia", dzięki pomocy w osiąganiu jak najlepszego zdrowia i zadowolenia naszych Pacjentów.


W imieniu całej kliniki,
lek. med. Marek Belda

 

urolog wrocław

multiMedica - Urolog lek. med. Marek Belda Wrocław

 

Aktualności multiMEDICA

Artykuł o multiMEDICA

Klinika marzeń. Od wielu pokoleń rodzina Marka Beldy związana jest z medycyną. Założona i prowadzone przez niego klinika multiMedica jest zwieńczeniem rodzinnych tradycji.

Jest to spełnienie moich marzeń, aby pracować na własnym. W ten sposób jestem również w stu procentach odpowiedzialny za wyniki naszej pracy. Nie jestem żadnym parasolem, szpitala chociażby. Odpowiedzialność, ale i satysfakcja jest tylko moja – zaznacza Marek Belda.


Więcej…

Wsparcie procesu akredytacji zakładów opieki zdrowotnej

Klinika multiMEDICA zastała zakwalifikowana do  projektu "Wsparcie procesu akredytacji zakładów opieki zdrowotnej" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego . Audyt w naszej klinice wyznaczony jest na dzień 24-25 listopada 2011.


Więcej…

Certyfikat ISO 9001:2008

Z przyjemnością informujemy, że Klinika multi MEDICA NZOZ otrzymała nowy Certyfikat ISO 9001:2008 (Dekra Certification) - w zakresie:


Więcej…

Urolog w mieście Wrocław

Docenili nas:

Wyróżnienie za najlepszą stronę w kategorii ZDROWIEmultiMEDICA - doceniona przez NewsWeek'amultiMEDICA - doceniona przez WprostmultiMEDICA - doceniona przez Rzeczpospolita

Lekarze i specjaliści multiMEDICA

Badania i zabiegi w multiMEDICA

Informacje dla pacjentów

Referencje i opinie multiMEDICA

Ranking

Urologia Wrocław

Metoda ESWL

ESWL - Lipotrypsja w urologii